Specjalizacja

Specjalizujemy się w kompleksowym organizowaniu spotkań edukacyjnych (takich jak m.in. szkolenia, konferencje, kongresy, sympozja czy edukacyjne imprezy integracyjne) dla sektora opieki zdrowotnej, jak również dla pracowników instytucji rządowych i samorządowych.

Nasza Misja

Misją naszej firmy jest dostarczanie klientom pełnej satysfakcji ze świadczonych usług. Naszym strategicznym celem jest systematyczny rozwój, stałe podnoszenie jakości świadczonych usług oraz osiągnięcie pozycji lidera w organizacji szkoleń i konferencji tematycznych.

Fundamentalne wartości towarzyszące naszej działalności to rzetelność i uczciwość. Jesteśmy przekonani, że to dzięki nim budujemy trwałe i niezawodne relacje z naszymi Partnerami

DLACZEGO MY?

Elastyczność

Gwarantujemy elastyczne podejście do klienta, profesjonalną obsługę oraz dbałość o jakość świadczonych przez nas usług.

Zaangażowanie

Wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu i rzetelnej pracy zdobędziemy zaufanie naszych Klientów oraz miano solidnego partnera w biznesie.

Doświadczenie

Nasz zespół składa się z ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży konferencyjno-szkoleniowej.

„Szanowna Pani Magdalena Wilanowska
Prezes ZiZ Centrum Edukacji, Szanowna Pani Prezes,

uprzejmie proszę o przyjęcie wyrazów najgłębszego szacunku i wdzięczności za zaangażowanie Pani i Pani Zespołu w akcje szkoleniowe, profilaktyczne i prozdrowotne w dziedzinie urologii oraz urologii onkologicznej. Współpracę Państwa z Zarządem Głównym Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz środowiskiem urologicznym w Polsce oceniam jako działalność najwyższej próby”.

prof. PIOTR CHŁOSTA
prezes Polskiego Towarzystwa Urologicznego kadencji 2015-2022″

„Uprzejmie dziękujemy za harmonijną współpracę z zespołem ZiZ Centrum Edukacji (ZiZ CE) na każdym etapie realizacji Festiwalu KultURO i wszystkich akcji prozdrowotnuch w dziedzinie urologii.

Nadzwyczajna skuteczność działania ZiZ CE pozwala wyrazić z przekonaniem opinię, że jesteście Państwo najlepsi!”.

Fundacja UROdzeni Zdrowi

Organizacja spotkań naukowych i warsztatowych na najwyższym poziomie. Profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji sympozjów, kursów i kongresów. Całkowite zaangażowanie ekipy ZiZ CE każdego szczebla w działania zakończone zawsze spektakularnym sukcesem. Dziękujemy!”

prof. PIOTR CHŁOSTA
Katedra i Klinika Urologii UJ CM w Krakowie, O/K Urologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie

„Po raz kolejny nasza współpraca z firmą ZiZ Centrum Edukacji okazała się być pod każdym względem satysfakcjonująca i niezawodna.”

prof. TOMASZ TOMASIK
Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce

„Przebieg spotkania pod każdym względem spełnił nasze oczekiwania, co znalazło potwierdzenie w licznych wyrazach uznania, jakie trafiały na nasze ręce od zaproszonych przez nas gości.”

prof. WITOLD LUKAS
EGPRN w Polsce

„Współpracę z firmą ZiZ Centrum Edukacji oceniamy bardzo wysoko, polecając wszystkim tak solidnego i profesjonalnego partnera.”

ARTUR K. JAKUBIAK
Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce

„Z przyjemnością mogę polecić firmę ZiZ Centrum Edukacji jako kompetentnego partnera przy planowaniu i organizowaniu spotkań o charakterze naukowym.”.

prof. ADAM WINDAK
Przewodniczący Komitetu Naukowego 17 Europejskiej Konferencji WONCA EUROPE

„Wysoko oceniamy zaangażowanie, profesjonalizm oraz doświadczenie firmy ZiZ Centrum Edukacji i z przyjemnością rekomendujemy jej usługi w zakresie organizacji spotykań naukowych”.

dr MARCIN MIKOS
Sekretarz Polskiego Towarzystwa Prawa Medycznego