Imprezy towarzyszące

NUTRIADA 2018 - Turniej wiedzy dietetycznej

W dniach 16-17 marca, w Krakowie, odbędzie się kolejna, trzecia edycja, Turnieju Wiedzy Dietetycznej NUTRIADA. Turniej jest organizowany przez kierunek dietetyki Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie we współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Dietetyki przy Klinice Gastroentorologii i Hepatologii UJ CM w Krakowie.

Do udziału w Turnieju Wiedzy Dietetycznej NUTRIADA 2018 zapraszamy czteroosobowe drużyny złożone z trzech studentów oraz opiekuna. Uczelnie kształcące na kierunku dietetyka - I stopień mogą zgłosić jedną drużynę, uczelnie kształcące na I i II stopniu - dwie drużyny. NUTRIADA to turniej obejmujący zarówno konkurencje indywidualne jak i drużynowe. Sprawdzana jest wiedza zarówno teoretyczna jak i praktyczna. Oprócz udziału w konkurencjach uczestnicy będą mogli wysłuchać ciekawego wykładu z zakresu dietetyki.

Więcej na temat NUTRIADY znajduje się na stronie wydarzenia www.nutriada.pl

Zamknij

Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.