NUTRIADA 2017 - Turniej Wiedzy Dietetycznej

17-18 marca 2017

NUTRIADA 2017 - Turniej Wiedzy Dietetycznej

Zapraszamy na drugą edycję Turnieju Wiedzy Dietetycznej NUTRIADA, który odbędzie się w dniach 17-18 marca 2017 roku, w Krakowie. Turniej jest doskonałą okazją do sprawdzenia wiedzy i umiejętności z zakresu dietetyki i żywienia, wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami z różnych uczelni w kraju, zawarcia nowych znajomości, a przede wszystkim do świetnej zabawy w atmosferze koleżeńskiej rywalizacji. Turniej jest organizowany przez kierunek dietetyki Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie we współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Dietetyki przy Klinice Gastroentorologii i Hepatologii UJ CM w Krakowie. W programie przewidziano zarówno konkurencje indywidualne, jak i drużynowe, sprawdzające wiedzę teoretyczną a także praktyczną. Oprócz testu, krzyżówki i quizu uczestnicy zmierzą się z praktycznym zadaniem polegającym na udzieleniu porady dietetycznej i przygotowaniu jadłospisu dla pacjenta. Oprócz udziału w zadaniach konkursowych uczestnicy będą mogli wysłuchać wykładów przeprowadzonych przez autorytety w dziedzinie żywienia. Do udziału w Turnieju zapraszamy zespoły, składające się z trzech studentów oraz jednego opiekuna, reprezentujące kierunki studiów dietetyki pierwszego i drugiego stopnia. Organizatorzy zapewniają uczestnikom nocleg w Krakowie.