NUTRIADA 2015 - Turniej Wiedzy Dietetycznej

13-14 listopada 2015

NUTRIADA 2015 - TURNIEJ WIEDZY DIETETYCZNEJ

Zapraszamy reprezentacje studentów kierunków dietetyka i kierunków pokrewnych do Krakowa na pierwszą edycję Turnieju Wiedzy Dietetycznej NUTRIADA, która odbędzie się w dniach 13-14 listopada 2015. Dla uczestników Turnieju i Opiekunów organizatorzy gwarantują noclegi. Udział w turnieju jest bezpłatny! Turniej ten jest organizowany przez kierunek Dietetyki Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, studentów Koła Naukowego Dietetyki przy Klinice Gastroentorologii i Hepatologii UJ CM, pod patronatem Dziekana Wydziału Lekarskiego UJ CM Profesora dr hab. med. Tomasza Grodzickiego. Będzie nam miło gościć w Krakowie trzyosobowe reprezentacje studentów wraz z Opiekunem z kierunków Dietetyki, Technologii Żywności, Żywienia Człowieka, Bromatologii, niezależnie od etapu studiów. Oprócz zmagań konkursowych będzie również możliwość spotkania towarzyskiego w urokliwej atmosferze Krakowa.