2 Ogólnopolski Kongres Ratowników Medycznych

Obsługa techniczna
Imprezy towarzyszące

II Ogólnopolski Kongres Ratowników Medycznych

Kierując się wiarą, że podejmowane przez Społeczny Komitet Ratowników Medycznych działania są początkiem pozytywnych zmian w naszym zawodzie, sposobem na podniesienie kwalifikacji zawodowych, a także budowaniem wizerunku ratownika medycznego jako kompetentnego i świadomego ogniwa systemu medycyny ratunkowej w Polsce, pragniemy zaprosić Państwa na kolejny, II Ogólnopolski Kongres Ratowników Medycznych, który odbędzie się w Krakowie, w dniach 2-4 października 2014 roku. Podczas tegorocznego spotkania zajmiemy się wieloma niezwykle ważnymi tematami, które dotyczą naszej codziennej pracy, m.in. tematyką związaną z: nagłymi stanami alergicznymi i kardiologicznymi u dzieci, zaburzeniami rytmu serca, stanami zagrożenia życia w położnictwie i ginekologii, toksykologią, medycyną pola walki oraz analizą postępowania z pacjentem w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym – na przykładzie pacjenta CUMRIK. Do udziału w Kongresie zapraszamy ratowników medycznych, lekarzy, pielęgniarki, studentów kierunków medycznych oraz sympatyków medycyny ratunkowej.

Fotorelacja z wydarzenia dostępna TUTAJ