AMPUTACJE – WYZWANIA I RZECZYWISTOŚĆ XXI WIEKU

16-17 marca 2020

, Kraków
Uczestnicy
150
Realizacja dla

WSPÓŁORGANIZACJA

Zakres realizacji
Serwis medialny
Obsługa uczestników

AMPUTACJE – WYZWANIA I RZECZYWISTOŚĆ XXI WIEKU


AMPUTACJE – WYZWANIA I RZECZYWISTOŚĆ XXI WIEKU to pierwsza krajowa konferencja naukowo-szkoleniowa, która odbędzie się w Krakowie w dniach 16-17 marca 2020 roku. Celem konferencji jest integracja zespołów zawodów medycznych pełniących holistyczną opiekę nad osobami po amputacji.

Wyzwanie stanowi zarówno profilaktyka chorób naczyniowych, rehabilitacja po odjęciu kończyny jak i proces tworzenia odpowiedniej protezy. Fizjoterapeuci, lekarze specjaliści, pielęgniarki, protetycy, terapeuci zajęciowi, psycholodzy doskonalą swoją wiedzę, umiejętności i warsztat pracy, aby szukać nowych i doskonalszych form działania. Wszystko po to, aby w rzeczywistości XXI wieku, gdzie wciąż dokonuje się zbyt dużo amputacji, podjąć wyzwanie poprawy jakości życia pacjentów. To pierwsze spotkanie stanie się okazją do wymiany doświadczeń, opinii i pomysłów na dalszy rozwój naukowy i praktyczny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Krakowa, gdzie rozpoczniemy tradycję spotkań dotyczących tematu amputacji.


Szczegółowe informacje oraz program wydarzenie znajduje się na STRONIE INTERNETOWEJ!