3 Ogólnopolski Kongres Ratowników Medycznych

8-10 października 2015

3 Ogólnopolski Kongres Ratowników Medycznych

O III Ogólnopolskim Kongresie Ratowników Medycznych, pod każdym względem możemy mówić - rekordowy! Zarówno pod względem liczby uczestników, nadesłanych abstraktów, jak i wygłoszonych prezentacji. Wasze zainteresowanie tegorocznym spotkaniem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Wierzymy, że Kongres na trwałe wpisał się w grafiki ratowników medycznych i sympatyków ratownictwa medycznego z całej Polski. Tegoroczny Kongres przeszedł już do historii, ale w naszej pamięci pozostanie jeszcze bardzo długo. Po pierwsze dlatego, że zarejestrowaliśmy ponad pół tysiąca osób, które spędziły z nami niesamowicie aktywne 3 dni. Także dlatego, że udało nam się przygotować 15 sesji wykładowych oraz, po raz pierwszy i na pewno nie ostatni, 3 warsztaty tematyczne - które łącznie zgromadziły ponad 300 uczestników. W organizacji tegorocznego spotkania bardzo pomogły nam kluczowe dla ratownictwa medycznego instytucje: Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, Wojskowy Instytut Medyczny, Krakowskie Pogotowie Ratunkowe, Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej, Wojskowe Centrum Kształcenia Medycznego w Łodzi oraz nasi sympatycy: Studenckie Towarzystwo Naukowe Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.

Strona internetowa wydarzenia: www.ratownicymedyczni.com/trzeci-kongres/